Author: 9***4
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: my order was 256gb, bakit mali yung binigay nyo po?
顏色: 多色
Price: NT$4,419
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | OPPO A78 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 920 |
| SKU | sw260316133078667205377 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 2144348 people said the quality is very good!
Author: 9***4
Date:
Review: my order was 256gb, bakit mali yung binigay nyo po?
顏色: 多色
Author: l***9
Date:
Review: điện thoại đã qua sử dụng không phaikhông phải điện thoại mới
顏色: 多色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.